دستگاه های تصفیه تاسیسات سرامیک کف هواساز قالب تاسیسات ماشين آلات ساندویچ پنل ضدیخ بتن تابلوی برق درب فرفوروژه کلاه ایمنی گروت اپوکسی درب بازکن تصویری آجر نما بلوک سقفی آبگرمکن جک سنگ سایبان لوله پی وی سی و پلی پروپیلن مصالح ساختمانی سایت ساختمون سایبان رادیاتور بلوک سقفی چتر فوم بتن فرفوروژه مصالح ساختمانی برق اضطراری بتن آماده سایبان بتونیر سیمان پرتلند آهكي آبگرمکن گازی تامین تدارکات سایت مصالح ساختمان جی پی اس دستگاه اینورتر تایل سقف عایق های حرارتی مصالک توالت فرنگی تاسیسات سنگ دوربین مدار بسته صنعتی تئودولیت دیجیتال چسب فوری ساخت بازار - مرجع خدمات و مصالح ساختمانی

بودجه ۹۷ مسکن را تکان نمی‌دهد

بودجه ۹۷ مسکن را تکان نمی‌دهد

رئیس کمیسیون عمران مجلس، گفت: ارتباطی میان تورم در بازار مسکن و تقدیم لایحه بودجه ۹۷ به مجلس وجود ندارد.


محمدرضا رضایی در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به تاثیر لایحه بودجه 97 کل کشور بر بازار مسکن، گفت: ارتباطی میان رشد تورم در بازار مسکن و تقدیم لایحه بودجه 97 به مجلس وجود ندارد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هر نوع اظهارنظر غیرمنطقی می تواند جو روانی منفی در بازار مسکن ایجاد کند، تصریح کرد: رسانه ها نیز باید از جوسازی در حوزه مسکن بپرهیزند در غیر این صورت تورم در این حوزه بیش از پیش خواهد شد.

اظهارنظرهای غیرکارشناسانه بار روانی بر بازار مسکن دارد

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اظهارنظر در مورد ایجاد تورم بر بازار مسکن ناشی از تقدیم لایحه بودجه 97 به مجلس غیرکارشناسی و حتی سوداگرانه است زیرا این سخنان خود دارای بار منفی بوده و به نابه سامانی بازار منجر می شود.

وی با تاکید بر اینکه سهم اعتبارات پیش بینی شده برای بخش مسکن در لایحه بودجه 97 کل کشور تغییری با بودجه سال جاری نکرده است، افزود:  با لایحه پیشنهادی دولت هیچ تغییری در بازار مسکن در سال آینده شاهد نخواهیم بود.

هیچ حمایتی از بازار مسکن در لایحه پیشنهادی دولت دیده نشده است

رضایی با بیان اینکه هیچ حمایتی از بخش مسکن در لایحه پیشنهادی دولت دیده نشده است، تصریح کرد: اگر لایحه بودجه 97 به همین سبک و سیاق تصویب شود هیچ تحرکی در بازار مسکن رخ نداده و وضعیت بدتر هم خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در تلاش برای افزایش اعتبارات بخش مسکن در لایحه بودجه 97 هستیم، افزود: در حین بررسی این لایحه در کیمسیون های تخصصی و همچنین کمیسیون تلفیق ایرادات وارده به لایحه را رفع کرده و سهم بیشتری برای بخش مسکن برای خروج از رکود فعلی لحاظ خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: باید بازار مسکن با اتخاذ تدابیری به سمت بهبود وضعیت هدایت شود تا به این ترتیب مشاغل مرتبط با آن از رکود چند ساله خارج شده و بهبود وضعیت معیشت مردم رخ دهد.


( شنبه 25 آذر 96 )

[ بازگشت ]


logo-samandehi تایید

نظرسنجي
 
بنظرتان کدام گزینه لازم است تقویت شود؟
 

 

مطالب

سیکل کاری اسپلیت ها
ترانسفورماتور
نمای بایرامیکس
لوله و انواع لوله
50 روش تغییر‌ دکوراسیون ساده و ارزان(قسمت 1)
شیشه سکوریت
رقابت پروفيل هاي UPVC ايراني و خارجي
فرآیند تولید آجر سفال
شرح کامل کارهای محوطه سازی
ساندویچ‌ پنل چيست؟
دوربین تئودولیت
نحوه ی نصب پنل آیفون تصویری
افزایش های اشتباه در ساختمان
ایزوگام
ترميم كننده بتن چيست و انواع آن

[ آرشیو مطالب ]


عبارات جستجو