آبگرمکن مصالح ساختمانی متر لیزری شيشه کلید و پریز سیمان كاغذ ديواري مصالج آتش نشانی روشنایی و نورپردازی دستگاه های برقی خدمات تخصصی تيرچه بلوك سيماني کاغذ دیواری تجهيزات فضاي باز رنگ و پوشش صنعتي و حفاظتي ساختبازار روشوئی نیم پایه بلوک سبک ترانسفورماتور تایل سقف خرید تاصیصات تاسیسات کالایاب پنل در چسب فوری مجریان نیمکت شیشه بلوک سقفی مشخصات فنی تاسیسات الكترو پمپ مسالح ساختمان کارشناسی کتیبه تجهیزات برقی گچ بری ایزوگام و آسفالت لودر ساخت_بازار کفپوش بتنی mdf و چوب مصالح ساختمانی سیستم حفاظتی، دوربین مدار بسته مرجع اطلاعات دکوراسیون ساخت بازار - مرجع خدمات و مصالح ساختمانی

معاملات مسکن در دی‌ماه رشد کرد

معاملات مسکن در دی‌ماه رشد کرد

در دی‌ماه سال جاری تعداد معاملات مسکن شهر تهران به ۱۹ هزار واحد رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۷.۱ و ۱۲.۸ درصد افزایش داشته است.


براساس گزارش دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد مسکن، معاملات مسکن شهر تهران در دی‌ماه به ۱۹ هزار واحد رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۲.۸ درصد افزایش داشته است.

به گزارش ایسنا، در دی‌ماه سال جاری تعداد معاملات مسکن شهر تهران به ۱۹ هزار واحد رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۷.۱ و ۱۲.۸ درصد افزایش داشته است.

همچنین در دی‌ماه امسال متوسط قیمت مسکن شهر تهران به پنج میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۳ و ۱۵ درصد رشد داشته است.

گزارش دفتر اقتصاد مسکن حاکی از آن است که در دی‌ماه امسال رشد نسبتا مناسبی در بخش مسکن ایجاد شده که حکایت از آن دارد بازار مسکن روند بهبود را طی می‌کند.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در این خصوص گفت: برای مشخص شدن روند بازار مسکن نیازمند سنجش فاکتورها و شاخص‌های مختلف هستیم اما اگر تعداد مبایعه‌نامه‌ها، حجم معاملات و رشد قیمت مسکن را سنجه رونق این بازار قرار دهیم آمار حکایت از روندی رو به رشد و حرکت به سوی رونق دارد.

حامد مظاهریان اظهار امیدواری کرد که تلاطم بازارهای موازی همچون طلا و ارز و همچنین تحولات منطقه‌ای و جهان به‌گونه‌ای رقم نخورد که حرکت منطقی و رشد آرام بازار مسکن تحت تاثیر قرار گیرد.


( دوشنبه 2 بهمن 96 )

[ بازگشت ]


logo-samandehi تایید

نظرسنجي
 
بنظرتان کدام گزینه لازم است تقویت شود؟
 

 

مطالب

مهندسی رودخانه در پل سازی
سقف های کامپوزیتی در سازه های فلزی
تركيب رنگ طوسي با رنگ هاي مختلف
سازه‌های فضاکار
انواع پی های ساختمانی
رنگ زدن خانه
طراحی نیمکت های بوستون با انرژی خورشیدی به منظور ساخت جامعه ای مشارکتی
مفهوم سیستم دال مجوف یوبوت
انتخاب کلید و پریز مناسب
تابلو برق
سیستم gis
انواع كفپوش هاي ساختماني
تولید برق از کف خیابان
نحوه بندكشي آجرها
نقش نورگیر در ساختمان

[ آرشیو مطالب ]


عبارات جستجو